Aramak İstediğiniz Telefon Numarasını Yazın

02122732244 telefonuna yapılan toplam 11 yorum bulundu.

02122732244 kimin numarası? | 02122732244 kimin telefonu?
0212 273 22 44 telefon numarasından çağrı veya sms mi aldınız? Lütfen 0212 273 22 44 telefon numarası hakkında yorumunuzu bırakın.

02122732244 Telefon Numarasına Ait Toplam 11 Yorum Bulundu

 • Engin Ercan

  tarafından 9 ay önce gönderildi.

  Beni aradılar gayet kibar bir ses tonu ile Boyner mağazasında aldığını belirttiler ama tabii ki ne olduğunu bilmediğim birine asla vermeyeceğim bilgilerimi.
 • usame raculun

  tarafından 9 ay önce gönderildi.

  Tayfun a katiliyorum. Kredi kartiniz olmadigini söyleyin ve kurtulun beni de arazi o ipek sesli cibir kartim yok deyince kibarligi bozmadan iyi günler dileyip gitti.
 • tayfun

  tarafından 9 ay önce gönderildi.

  o kadar tatlı dilli konuşuyor ki ikna olasınız geliyor ama dikkat edelim arkadaşlar.. iphone ve benzeri akıllı telleriniz varsa numarayı engelleyin derim :)
 • ahmet

  tarafından 11 ay önce gönderildi.

  beni aradılar yarım saat konuştuk 3 dk felan hizmetlerinden bahsetti kadın 27 dk ikna etmeye çalıştı. AIG sigortadan arıyolarmış en sonunda ben onu ikna ettim kendi rızasıyla kapattı. Aman siz siz olun ilgilenmiyorum deyin kapatın. Numaramı da boynerden mi ne almışalar.
 • bekir

  tarafından 11 ay önce gönderildi.

  Bi insan her sabah aynı saatte aranır mı yaa bıktım hergün aynı saatte arıyorlar
 • haso

  tarafından 11 ay önce gönderildi.

  abi açmayın böyle bilmediğiniz numaraları ya da konuşturmayın benide aradı konuşturmadım kapattım özel bilgilerinizi paylaşmayın hobilerinizi bile söylemeyin...
 • ogzhncvk

  tarafından 12 ay önce gönderildi.

  beni de aradılar bugün bende uykuluydum Allah tan kapattım sonra merak ettim kim arıyor diye 2-3 defa aradım ama tek defa çaldıktan sonra açılıyor ve kimse konuşmadan 2 sn içinde kapanıyor.
 • yıldızmavi

  tarafından 12 ay önce gönderildi.

  bugün arandım. arayan gayet kibardı başta, sonra kendi kendine sinirlendi. çünkü 5-6 dakika bir şeyler anlatacağını söyleyince ben ne anlatacağını sordum, ne anlatacağı ile ilgili daha net bir şey söylerse dinleyebileceğimi söyledim. inatla aynı cümleleri baştan söyleyince konuşmasına izin vermedim. başka "vatandaşlara yardımcı olayım o zaman diye" trip attı bir de :) öyle yapın o zaman deyip kapattım. isabet olmuş belli ki :)
 • sercan yılmaz

  tarafından 12 ay önce gönderildi.

  şerefsiler ne ariyonuz hirsiz köpekler
 • sinemm

  tarafından 1 yıl önce gönderildi.

  benide bu numaradan aradilar AIG plani diye bisiy varmis benide bu kapsamda özel olarak sećmişler falan. Eve gelip Çekap yapacaklarmis gibi seyler söyleyip adres tespit ediyorlar. Sakin aldanmayin bi arkadasiminda annesinin basina benzeri bi olay geldi. Kiz soyledikleri hastaneyi aradiginda boyle bi uygulamanin olmadigini ogrendi. Aman diyim oyuna gelmeyin gelmeyin.
 • hasan güneş

  tarafından 1 yıl önce gönderildi.

  beni aradılar ve kim olduğumu sorgulayıp kapattılar

02122732244 Telefon numarasına siz de yorum yapın.